Együtt változtunk az elmúlt évtizedben mindannyian a lappal, hogy pontosan miként, meséltek már erről kolléganőink korábban a podcast-sorozatban, de senkinek sem fonódott annyira egybe az élete a Nőileggel, mint Sebestyén Kingának. 2014 tavaszán ugyanis ő hívta életre a nyomtatott magazint, és mint meséli, utólag ismerte fel, mennyire sorsszerű volt éppen női lapot alapítani, amikor a nőiséggel rengeteg „dolga” volt.
– emlékszik vissza az elmúlt évtizedére, azt sem titkolva, hogy bizony, ebben a korszakban is voltak nehéz időszakok. „A fejlődés szenvedéssel jár, ezért is ez a 10 év nem csak örömökkel van tele, hanem nagyon sok fájdalommal is, de semmit nem bánok. Ezek által tudsz megugrani lépcsőfokokat, amelyek által több leszel” – magyarázza Kinga, akit a „még többet lehetne” hajt előre, a saját magával szemben támasztott elvárások.
– mondja a megpróbáltatásokról.
Mit tud hasznosítani Sebestyén Kinga a zen buddhizmussal való találkozásából? Miben segítettek neki az időszakos, ún. elvonulások? Egyáltalán tud-e szabadságra menni, vagy az a fajta vezető, aki szeretne mindent kontroll alatt tartani? Egyebek mellett ezekre is rákérdezett Asztalos Ágnes, ugyanakkor az is kiderül a podcast-sorozat e havi részéből, hogy milyen „őrült” újdonságba vágott bele Kinga a Covid időszakában, merthogy
Mint fogalmaz Kinga, ha most levennék őt a „sakktábláról”, már akkor sem élt hiába: „felneveltem egy fantasztikus fiúgyermeket, és felneveltem egy női lapot. Ezekre büszke vagyok.”